ضخامت سنج رنگ

امروزه انواع مختلفی از ضخامت سنج رنگ وجود دارد که مورد استفاده صنایع برای ضخامت سنجی رنگ قرار می گیرد. بعضی از این ضخامت سنج ها دارای پراب خارجی و برخی دارای پراب داخلی می باشند که برای اندازه گیری ضخامت پوشش و رنگ مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین کارایی بسیار زیادی دارند. محدوه ی اندازه گیری هر یک از مدل های ضخامت سنج رنگ متفاوت می باشد و با توجه به کارایی آن تنظیم خواهد شد.
هریک از این ضخامت سنج ها دارای ویژگی های مختلفی می باشند که عملکرد های متفاوتی دارند. بنابراین شما بایستی قبل از آن که اقدام به تهیه ی دستگاه ضخامت سنج رنگ مورد نظر خود بکنید، نسبت به ویژگی های آن آشنایی پیدا کنید آنگاه اقدام به تهیه ی آن نمائید. بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ، دستگاهی می باشد که دارای طول عمر بالایی باشد و همچنین در برابر عوامل خارجی مقاومت خوبی داشته باشد. همچنین پراب هایی که در این صفحات وجود دارند بایستی در برابر ساییدگی مقاومت خوبی از خود نشان دهند.

Card image cap
ضخامت سنج رنگ و پوشش مدل 456 ساخت انگلیس

این ضخامت سنج رنگ یکی از محصولات شرکت Elcometer می باشد که مدل آن 456 می باشد و یکی از با کیفیت ترین محصولات ضخامت سنج رنگ می باشد که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول قابلیت اندازه گیری بسیار دقیقی را دارد که می تواند به راحتی عملیات ضخامت سنجی قطعات را انجام دهد.

اطلاعات بیشتر
Card image cap
ضخامت سنج رنگ و پوشش مدل k5 ساخت شرکت چک

دستگاه ضخامت سنج رنگ k5 یکی دیگر از دستگاه های پیشرفته می باشد که شرکت کاوش آزما آن را ارائه می دهد. این دستگاه یک دستگاه مولتی فانکشن می باشد که کارایی و عملکردهای مختلفی دارد و در صورتی که به پراب های مختلف وصل گردد آنگاه می تواند عملیات اندازه گیری ضخامت سنجی رنگ و پوشش را انجام دهد.

اطلاعات بیشتر
Card image cap
ضخامت سنج رنگ

ضخامت سنج رنگ یکی از دستگاه های پرکاربرد و مفید در خصوص ضخامت سنجی قطعات مختلف می باشد که برای اندازه گیری قطعات مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ضخامت سنج رنگ برای سطوح مختلفی برای اندازه گیری قابلیت و کارایی دارد که این سطوح می تواند شامل پلاستیک و لوله استیل و .... باشد، شما می توانید انواع مختلفی از دستگاه ضخامت سنج رنگ را در بازار یافت کنید.

اطلاعات بیشتر
Card image cap
چگونگی تست دستگاه ضخامت سنج رنگ

دستگاه ضخامت سنج رنگ یکی از دستگاه ها و ابزارهای بسیار مهمی می باشد که برای صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد و این دستگاه ضخامت سنج یکی از دستگاه های پرکاربرد برای ضخامت سنجی قطعات می باشد. مدل های مختلفی از دستگاه ضخامت سنج رنگ وجود دارد که الکومتر یکی از بهترین برندهای این مدل از دستگاه های ضخامت سنج رنگ می باشد.

اطلاعات بیشتر
Gl pro 2FAZ
دستگاه ضخامت سنج رنگ مدل Pro2-Faz GL

این مدل از دستگاه ضخامت سنج رنگ ساخته شده در کشور لهستان و در کارخانه ی prodig tech می باشد. در حال حاضر سه مدل از آن وجود دارد که قابلیت اندازه گیری بر روی آهن و آلومینیوم و و پوشش های مختلف را دارا می باشند. این محصول دارای یک پردازنده ی 32 بیتی می باشد که دارای سرعت بسیار بالایی می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت محصولات مراجعه نمائید.

اطلاعات بیشتر

امروزه انواع مختلفی از دستگاه های ضخامت سنج رنگ وارد بازار شده است که هرکدام دارای کارایی های متفاوتی می باشند. دستگاه های ضخامت سنج رنگ ارائه داده شده توسط شرکت کاوش آزما جزء جدید ترین و با کیفیت ترین دستگاه های ضخامت سنج رنگ می باشند که کارایی های خاصی دارند. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که عملیات ضخامت سنجی را بر روی انواع سطح پوششی مانند چوب و بتن و پلاستیک انجام دهند.
البته امکان دارد هریک از دستگاه های ضخامت سنج رنگ موجود در بازار دارای محدوده ی اندازه گیری خاصی باشند که با توجه به نیاز مصرفی خود می توانید مدلی از آن را تهیه نمائید. بعضی از دستگاه های ضخامت سنج رنگ این قابلیت را دارند که حتی از روی سطح پوششی عملیات ضخامت سنجی را انجام دهند.