معرفی مدل های مختلف دستگاه ضخامت سنج رنگ

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدلی از دستگاه ضخامت سنج رنگ وجود دارد که نام آن FUR می باشد. این دستگاه یکی از جدیدترین دستگاه های ضخامت سنج رنگ می باشد که قابلیت های مختلفی دارد. این دستگاه در سال 2017 تولید شده است و همچنین قابلیت تست رنگ بر روی انواع سطوح مختلف را داراست.

در واقع این مدل از دستگاه ضخامت سنج رنگ می تواند نه تنها بر روی سطوح آهنی بلکه بر روی سطوح مختلف غیر آهنی نیز اجرا گردد. همچنین این دستگاه نیز دارای رنج اندازه گیری ضخامت سطوح از حدود 0 تا 1250 میکرون می باشد. میزان دقت این دستگاه نیز حدود 1 میکرون می باشد.

این مدل از دستگاه ضخامت سنج رنگ دارای مشخصات فنی بسیاری می باشد که یکی از این مشخصات داشتن گواهی کالیبراسیون معتبر می باشد. سرعت تست بالای این دستگاه یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه ضخامت سنج رنگ می باشد.

دارای استاندارد CE اروپا و استانداردهای آمریکایی iso

بعضی از مدل های دستگاه ضخامت سنج رنگ دارای کیف حمل سامسونتی مخصوصی می باشند که می توانید ابزارها و تجهیزات مخصوصی را نیز در آن قرار دهید.

مدل های مختلفی از دستگاه ضخامت سنج رنگ وجود دارد که ساخت کشورهای گوناگونی می باشند و همچنین این مدل دستگاه نیز ساخت کشور چین می باشد که دقت اندازه گیری آن حدود 1 میکرون می باشد.

دستگاه ضخامت سنج Elektro ساخت کشور آلمان و تحت لیسانس آن می باشد و دارای دو مدل پراب می باشد که یکی از آن ها به صورت آهنی F و دیگری نیز به صورت غیر آهنی N می باشد.

رنج اندازه گیری این مدل از دستگاه ضخامت سنج رنگ حدود 0 تا 1300 میکرون می باشد که دارای دقت 1 میکرون نیز می باشد.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این مدل از دستگاه ضخامت آن است که دارای قیمتی بسیار مناسب می باشد و همچنین دارای یک سنسور کابلی می باشد.

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 09383636512- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166421927
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی