فروش ویژه ضخامت سنج فلز و رنگ

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دستگاه های ضخامت سنج، وسیله ای می باشد که بسیاری از صنایع از آن استفاده می کنند. در واقع دستگاه ضخامت سنج رنگ و ضخامت سنج فلز دستگاه پیشرفته ای می باشند که برای سنجش ضخامت قطعات مختلف از آن استفاده می گردد.

به طور معمول انواع مختلفی از دستگاه ضخامت سنج رنگ یا فلز وجود دارند که با توجه به کارایی که دارند به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

به عنوان مثال دستگاه هایی با عنوان ضخامت سنج التراسونیک موجود می باشند که برای سطوح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که این سطوح می تواند فلزی و غیر فلزی باشند و می تواند ضخامت های مختلفی را با استفاده از امواج التراسونیک اندازه گیری کند.

همچنین دستگاه هایی با عنوان ضخامت سنج رنگ نیز موجود می باشد که برای ضخامت سنجی قطعات مختلف با پوشش مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع به این گونه از دستگاه ها تست لعاب و گالوانیزه نیز گفته می شود که کارایی آن ها کاملا با ضخامت سنج التراسونیک متفاوت می باشد و در واقع از طریق مگنتیک و ادی کارنت کار می کنند.

شما می توانید انواع مختلفی از دستگاه های ضخامت سنج رنگ، ضخامت سنج فلز، ضخامت سنج التراسونیک و .... را در بازار مشاهده کنید که هرکدام دارای کارایی های خاص خود می باشند. شرکت کاوش آزما، ارائه دهنده ی پر فروش ترین دستگاه های ضخامت سنج رنگ و فلز می باشد که در بازار می توانید آن ها را یافت کنید.

همان طور که قبلا ذکر کردیم دستگاه های ضخامت سنج التراسونیک برای ضخامت سنجی سطوح مختلف فلزی و غیر فلزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند که در این مطلب قصد داریم به معرفی بیشتر آن ها بپردازیم:

دستگاه های ضخامت سنج رنگ ارائه داده شده توسط شرکت کاوش آزما ساخت کشورهای خارجی می باشند که دارای کیفیت مرغوبی می باشند و شما می توانید با توجه به گارانتی که هر محصول دارد از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

هر دستگاه ضخامت سنج رنگ دارای مدل های مختلفی می باشند که هرکدام دارای کارایی های خاص خود می باشند.

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 02166421927- 02166593877
   پست الکترونیک : [email protected]
   دورنگار : 02166946809
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی