روش های تشخیص خودروی رنگ شده با ضخامت سنج رنگ

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روش های مختلفی برای تشخیص خودروی رنگ شده یا تصادفی از سالم وجود دارد که در اینجا قصد داریم به آن بپردازیم. انجام این روش ها و دستورالعمل ها با استفاده از یک دستگاه مخصوص به نام ضخامت سنج رنگ صورت می گیرد که در اینجا قصد داریم بیشتر به آن بپردازیم.

تنها کسانی می توانند این کار را به خوبی انجام دهند و خودروی رنگ شده را از سالم تشخیص دهند که تجربه ی کافی در این زمینه را داشته باشند و همچنین بتوانند به خوبی با دستگاه ضخامت سنج رنگ کار کنند و از داده های آن استفاده نمایند.

بخشی از این کار در مقابل کسانی می باشد که قصد دارند خودروی خود را با یک ماشین بهتر تعویض نمایند و نوع جدیدتری از آن را خریداری نمایند، بنابراین برای شخص خریدار این موضوع از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است که خودوریی که خریداری می کنند سالم می باشد و یا رنگ شده نباشد.

یکی از روش هایی که مشتریان برای خرید یک ماشین دست دوم انجام می دهند تا مطمئن گردند ماشین مناسبی را خریداری کرده اند، تست و بازرسی فیزیکی خودرو از نزدیک می باشد. جدای از استفاده نمودن از دستگاه ضخامت سنج رنگ، این روش به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تشخیص دهید کدام قسمت از ماشین خراب می باشد، کدام قسمت آن به صورت پوسیده می باشد و یا می توانید تشخیص دهید رنگ خوردگی آن فابریک کارخانه می باشد.

در صورتی که ماشین رنگ خوردگی به غیر از فابریک کارخانه داشته باشد این کار یا به وسیله ی تست و بازرسی فیزیکی امکان پذیر می باشد و یا به صورت دقیق تر با استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ این کار امکان پذیر می باشد. نکات بسیار مختلفی در این زمینه وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید. بانبراین با رعایت این نکات می توانید عملیات تست رنگ خودرو را به خوبی انجام دهید.

5 روش برای این کار وجود دارد که شامل: تست رنگ، تست با انگشت، استفاده از اسپری مازاد، تست سرپیچ و همچنین استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو می باشد.

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 09383636512- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166421927
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی