دستگاه ضخامت سنج التراسونیک فلز

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

امروزه انواع متفاوتی از دستگاه ضخامت سنج فلز و ضخامت سنج رنگ وارد بازار شده است که هرکدام دارای خصوصیت های متفاوتی می باشد که شما می توانید آن ها را یا به صورت حضوری خریداری نمائید و یا به صورت  آنلاین از فروشگاه های مختلف معتبر اینترنتی تا بتوانید محصول مورد نظر خود را تهیه نمائید.

با توجه به تنوع مدل ضخامت سنج رنگ و فلز بایستی محصولی را در بازار دستگاه های ضخامت سنج یافت کنید که دارای جنس مرغوب و باکیفیتی باشد. این گونه از دستگاه ها توانایی اندازه گیری پوشش های مختلف را دارند. در واقع این پوشش ها همان سطوحی از قطعات مختلف می باشد که یا به صورت لایه های فلزی هستند یا لایه های غیر فلزی که دارای ضخامت های مختلفی می باشند.

همان طور که مطلع هستید بسیاری از دستگاه های ضخامت سنج فلز و رنگ دارای صفحه نمایشگری می باشند که می توانید مقادیر مربوط به نتایج ضخامت سنجی را بر روی آن مشاهده نمائید.

مدلی از دستگاه ضخامت سنج فلز موجود می باشد که شما می توانید مقادیر NO/AVG/MIN/MAX را بر روی آن مشاهده کنید.

تنوع مدل دستگاه های ضخامت سنج موجب شده است تا  تعداد دستگاه های ضخامت سنج بیشتر شود و هرکدام از آن ها دارای کارایی های خاص خود می باشند. بعضی از این دستگاه ها دارای حافظه ی داخلی می باشند که می توانند مقادیر زیادی از اندازه گیری را در خود ذخیره سازی  نمایند. این نوع از دستگاه های ضخامت سنج فلز دارای کابل رابط usb می باشند که می توانید آن را به سیستم های کامپیوتری متصل نمائید و اطلاعات خود را بدین وسیله انتقال دهید.

شاید این تصور را داشته باشید که تمامی دستگاه های ضخامت سنج رنگ تنها این قابلیت را دارند که فقط بر روی سطوح آهنی اجرا گردند اما بایستی بدانید امروزه با پیشرفته شدن این گونه از دستگاه ها، آن ها می توانند انواع مختلفی ار سطوح را چه آهنی و چه غیر آهنی، ضخامت سنجی نمایند.

 

کراس کات و دستگاه های مختلف ضخامت سنج و ... . انواعی متفاوتی از دستگاه ها می باشند که شرکت کاوش آزما آن را ارائه می دهد.

 

 

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 02166421927- 02166593877
   پست الکترونیک : [email protected]
   دورنگار : 02166946809
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی