تست تشخیص رنگ خودرو با تست سرپیچ

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم علاوه بر استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ روش های مختلفی برای تشخیص رنگ خودرو وجود دارد که چندین مورد از آن ها را مورد بررسی قرار دادیم.

تست سرپیچ

در صورتی که خودروی شما به صورتی رنگ شده باشد که مواد آن خارج از رنگ فابریک کارخانه باشد می توانید آن را در قسمت هایی از خودرو تشخیص دهید که کاملا مرتبط با جزئیات کار می باشد. در صورتی که قسمت جلویی ماشین و کاپوت آن رنگ شده باشد می توانید به راحتی از رنگ پیچ و مهره هایی که در کاپوت به کار گرفته شده اند بدون استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ این موضوع را تشخیص دهید.

رنگ بدنه ی جلوبندی و همچنین پیچ های الحاقی در آن قسمت می تواند نشانگر رنگ شدن آن قسمت نیز باشد. موضوعی که در این خصوص وجود دارد آن است که پیچ و مهره هایی که برای این قسمت به کار می رود خود در کارخانه طی عملیاتی رنگ می شوند اما در صورتی که برای برداشتن کاپوت و جداسازی جلوبندی اقداماتی انجام شده باشد آنگاه می توان گقت رنگ بر روی سرپیچ ها نیز به کار رفته است و در صورتی که دوباره بخواهید اقدام به بستن آن ها نمائید امکان دارد در همان جای قبلی بسته نشود و همین عامل خود نشانگر اختلاف رنگ نیز می باشد.

روش پنجم: استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو یا همان تستر رنگ خودرو

استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ یکی از بهترین روش ها و قابل اطمینان ترین روش هایی می باشد که از آن برای رنگ خوردگی بدنه خودرو نیز استفاده می شود و در صورتی که تنها از این روش استفاده شود این امکان وجود دارد روش های قبلی را نقض کرده و در واقع روش های قبلی نمی توانند وجود رنگ خوردگی را روی بدنه خودرو اثبات نمایند. همچنین استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات دقیق تری را از میزان رنگ خوردگی به دست آورید.

با استفاده از این دستگاه می توانید نقاط مختلف رو بدنه ی ماشین را اندازه گیری نموده و از طریق مقادیر به دست آمده و اختلاف در میزان ضخامت رنگ می توانید به رنگ خوردگی ماشین پی ببرید.

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 09383636512- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166421927
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی