ضخامت سنج رنگ سریPRO-2-FAZ GL

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ضخامت سنج رنگ سریPRO-2-FAZ GL ساخت کارخانه Prodig Tech لهستان

 

در حال حاضر دستگاه ضخامت سنج رنگ GL PRO 2 در سه مدل موجود است:

• دستگاه تستر رنگ دیجیتال GL PRO-2-F : فقط بر روی اهن اندازه گیری می کند.
• دستگاه تستر رنگ دیجیتال GL PRO-2-FA : بر روی اهن و الومینیوم اندازه گیری می کند (به صورت اتوماتیک جنس فلز را تشخیص میدهد)
• دستگاه تستر رنگ دیجیتال GL PRO-2-FAZ : اندازه گیری بر روی اهن و الومینیوم ( به صورت اتوماتیک جنس فلز را تشخیص می دهد و همچنین پوشش روی بر روی فلز اهن را تشخیص می دهد).

 

توضیحات

دستگاه های تستر دیجیتال GL-PRO-2 دارای پردازنده های 32 بیتی مدرن است. در نتیجه سرعت ضخامت سنج رنگGL Pro بالا و بدون تاخیر است. ضخامت سنج رنگ GL PRO از یک ساختار جدید پراب استفاده می کند که ضخامت سنجی بر روی مواد مغناطیسی (همچون آهن) و غیر مغناطیسی (همچون الومینیوم) را انجام می دهد و به صورت اتوماتیک جنس بدنه خودرو را شناسایی می کند و اطلاعات را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. دستگاه تستر رنگ GL-PRO-2-FAZ به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد که آیا بدنه خودرو با یک لایه روی پوشانده شده است. این امر در هنگام کارشناسی رنگ یک ماشین بسیار اهمیت دارد – و به ما نشان می دهد که کدام قسمت از بدنه خودرو با قطعات تعویضی ارزان تر و غیر گالوانیزه ، تعویض شده است، در نتیجه می توان بیان کرد که دستگاه تستر رنگ دیجیتال GL PRO-2-FAZ تنها دستگاه تست رنگیست که قطعات تعویضی را نشان می دهد.

دستگاه های تستر رنگ دیجیتال سری GLPRO-2 دارای قابلیت کالیبراسیون بر روی فویل های استاندارد می باشند. ضخامت سنج GL PRO دارای صفحه نمایش رنگی 1.8 اینچی است، که بر روی صفحه اطلاعاتی از قبیل عدد ضخامت اندازه گیری شده، میانگین و ماکزیمم و مینیمم ضخامت نمایش داده می شوند. این دستگاه دارای نور متمرکزی می باشد که می توان از ان برای تسهیل در کارشناسی رنگ خودرو استفاده کرد.

دستگاه ضخامت سنج GL PRO 2 FAZ دارای قابلیت برجسته ایست. این دستگاه تشخیص لایه روی بر ورقه های فولادی را ممکن می سازد. این ویژگی در هنگام خرید و فروش خودرو بسیار کارمد است. زیرا  دراغلب ماشین ها بعد از تصادف جاده ای، بدنه ماشین  مثلا گل گیر تعویض می گردد. تشخیص قطعات تعویضی که با دقت و منطبق بر رنگ فابریک کارخانه رنگ امیزی شده اند، تنها از راه ضخامت سنجی و مقایسه ضخامت بسیار دشوار می باشد. قطعات تعویضی در بدنه خودرو معمولا گالوانیزه نمی شوند. یعنی اگر دستگاه تست رنگ GLPRO2 FAZ برای کل بدنه عبارت  FeZn را نمایش دهد برای قطعات تعویضی خودرو فقط عبارت  Fe نمایش داده می شود و می توان به راحتی تشخیص داد که قطعه تعویضی می باشد.

لازم به ذکر است که دستگاه ضخامت سنج رنگ GL PRO ، گالوانیزه روی موجود در رنگ های اسپری را تشخیص نمی دهد در نتیجه اگر قطعه ای با اسپری رنگ شده باشد، به عنوان قطعه تعویضی نمایش داده می شود.

 

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 02166421927- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166946809
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی