دستگاه ضخامت سنج التراسونیک 27MGساخت شرکت Olympus امریکا

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

دستگاه ضخامت سنج التراسونیک مدل Olympus 27MG یک ضخامت التراسونیک مقرون به صرفه است که برای اندازه گیری دقیق ضخامت دیواره لوله، ضخامت مخازن و ضخامت تجهیزات دیگر که از داخل دچار خوردگی می شوند، طراحی شده است. وزن دستگاه ضخامت سنج Olympus 27MG  تنها 340 گرم است و برای کار با یک دست طراحی شده است. با وجود ابعاد کوچک، 27MG  دارای ویژگی های پیشرفته برای ضخامت سنجی می باشد. دستگاه ضخامت سنج 27MG  دارای یک صفحه نمایش بزرگ با نور پشت زمینه است که کمک می کند اعداد ضخامت به راحتی خوانده شود.

 

توضیحات

ویژگی های استاندارد ضخامت سنج 27 MG شامل تشخیص اتوماتیک پراب، عملگر صفر جبرانی برای افزایش دقت بر روی سطوح داغ؛ تنظیم گین جهت بهود اندازه گیری بر روی مواد با میرایی بالا همچون چدن ؛ دارای هشدار حد بالا و پایین می باشد.

ضخامت سنج 27 MG برای بازرسان و مهندسان تعمیر و نگهداری طراحی شده است تا بتوانند ضخامت دیواره را در لوله های فلزی، مخازن، میله ها و سازه های نگهدارنده که مستعد خوردگی در سطح داخلی هستند، اندازه گیری کنند. دستگاه ضخامت سنج التراسونیک، امواج التراسونیک را به داخل ماده منتقل می کند و به صورت غیرمخرب، عمل ضخامت سنجی را انجام می دهد.

پراب های التراسونیک

ضخامت سنج التراسونیک 27 MG به صورت استاندارد با پراب دو کریستاله D7910 همراه است که ضخامت سنجی و بررسی خوردگی را در بسیاری از موارد ممکن می سازد. برای اندازه گیری بر روی مواد بسیار نازک یا بسیار ضخیم، لوله های با قطر کوچک، شرکت Olympus پراب های متنوعی را ارائه کرده است.

 

 

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 09383636512- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166421927
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی