دستگاه تست رنگ خودرو ساخت Defelsko امریکا

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

شرکت Defelsko امریکا، دستگاه ضخامت سنج رنگ غیرمخربی را تولید کرده است که برای کارشناسی رنگ خودرو ایده ال می باشد. دستگاه تست رنگ خودرو، کارشناس رنگ خودرو را قادر می سازد تا مقدار رنگ را اندازه گیری کند و میزان رنگ کلر برداشته شده در هنگام سنگ زنی و پولیش کاری را اندازه گیری و کنترل کند.

شرکت Defelsko امریکا سه مدل تستر رنگ دیجیتال را برای کارشناسی رنگ خودرو ارائه کرده است.

 

ضخامت سنج رنگ

 

 ضخامت سنج رنگ مدل  Positest DFT

دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTest DFT یک ضخامت سنج رنگ مقرون به صرفه برای استفاده جهت کارشناسی رنگ خودرو می باشد که دارای دو مدل PosiTest DFT-Ferrous فقط برای ماشین های اهنی و مدل PosiTest DFT-Combo برای ماشین های اهنی و الومینیومی می باشد.

دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTest DFT یک ضخامت سنج ساده و ارزان قیمت است که می تواند ضخامت رنگ و پوشش را بر روی فلزات اندازه گیری کند.

ضخامت سنج PosiTest DFT ، ضخامت پوشش تا 40 میل (1000 میکرون) برای اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو بر رو انواع فلزات طراحی شده است.  PosiTest DFT Ferrous برای اندازه گیری روی ماشین ها از جنس اهنی، ایده آل است. در حالیکه PosiTest DFT Combo برای اندازه گیری ضخامت رنگ بر روی ماشین های آهنی و آلومینیومی طراحی شده است. دقت دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTest DFT ، +3% و رزولوشن  0.1  میل (2 میکرون) می باشد، دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش PosiTest DFT  قادر به اندازه گیری میزان رنگ حذف شده در هنگام شستشو و پولیشکاری می باشد. فروشندگان بزرگ خودرو همچون تویوتا، GM، BMW، نیسان، ولوو، مرسدس بنز، هیوندای و فولکس واگن، از دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTest DFT برای ضخامت سنجی استفاده می کنند.

دستگاه ضخامت سنج رنگ positest dft

گزینه 2 : ضخامت سنج رنگ  PosiTector 6000

تستر رنگ دیجیتال PosiTector 6000 دارای دقت و رزولوشن بالایی است. دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTector 6000 دارای دو مدل  PosiTector 6000 F1 برای ماشین های اهنی و PosiTector 6000 FN1 برای ماشین های اهنی و الومینیومی می باشد.

ضخامت سنج رنگ و پوشش PosiTector 6000  برای اندازه گیری ضخامت رنگ و پوشش بر روی فلزات استفاده می شود.

ضخامت سنج های PosiTector 6000 دارای دقت بالاتر و رزولوشن بالاتر می باشد. پراب های مختلف با محدوده اندازه گیری ضخامت تا 25 یا 500 میل (625 میکرون تا 13 میلی متر) موجود می باشد و می توان برای اندازه گیری ضخامت بر روی اشکال مختلف، از پراب های مختلف استفاده کرد. دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTector 6000  دارای دقت 1% و رزولوشن 0.05 میل (1 میکرون) می باشد، دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTector 6000 یکی از دقیق ترین ضخامت سنج های رنگ و پوشش موجود در بازارهای جهانی است. ویژگی های اضافی مانند حافظه و قابلیت چاپ نیز برای مشتریانی که به ثبت نتایج ضخامت سنجی نیازمند هستند، ارزشمند است. بسته به کاربرد مورد نظر، ضخامت سنج ها و پراب های متنوع را می توان انتخاب کرد. دستگاه های ضخامت سنج رنگ و پوشش در تمام مراحل تولید خودرو، بازرسی خودرو و بازاریابی و فروش خودرو استفاده می شود.

دستگاه ضخامت سنج رنگ

گزینه 3 : ضخامت سنج PosiTector 200 

دستگاه ضخامت سنج PosiTector 200 می تواند ضخامت رنگ را بر سطوح غیر فلزی همچون فایبرگلاس و پلاستیک اندازه گیری کند. دستگاه ضخامت سنج  PosiTector 200  برای اندازه گیری پوشش بر روی سطوح پلاستیکی  خودرو ایده ال می باشد.

الف) Positector 200 B1 یک راه حل مقرون به صرفه برای اندازه گیری ضخامت کل پوشش می باشد.

ب) Positector 200 B3 می تواند ضخامت سه لایه مجزا از رنگ و پوشش را اندازه گیری کند.

ضخامت سنج Positector 200 دستگاه ضخامت سنج التراسونیک جهت اندازه گیری رنگ و پوشش بر روی بدنه های غیر فلزی.

ضخامت سنج التراسونیک PosiTector 200 دارای توانایی منحصر به فرد برای اندازه گیری رنگ و پوشش بر روی غیر فلزات از جمله فایبرگلاس، سپرهای پلاستیکی و اجزای داخلی خودرو است. دستگاه ضخامت سنج التراسونیک PosiTector 200 دارای دقت 3% و رزولوشن 0.1 میل (2 میکرون) می باشد. این دستگاه منو اندازه گیری ساده ای دارد. دستگاه ضخامت سنج رنگ PosiTector 200 به صورت انحصاری در نمایندگی های فروش BMW جهت تشخیص رنگ شدگی  قطعات پلاستیکی خودرو استفاده می شود.

   آدرس : تهران -خیابان ستارخان -خیابان باقرخان- پلاک 61- واحد 2
   تلفن : 09383636512- 02166593877
   پست الکترونیک : kavoshazma@gmail.com
   دورنگار : 02166421927
     
کاوش آزمای آریا در شبکه های اجتماعی